50BLV2.75 400V
Kód produktu: ZB00061131
Výrobce:
PUMPA,a.s.
Varianty produktu
| Kód produktu | Název produktu | Dostupnost | Cena s DPH | Cena bez DPH | |
|---|---|---|---|---|---|
| ZB00061135 | 50BLV21.5 400V | Není skladem | 10 482 Kč (Cena s DPH) | 8 662,81 Kč (Cena bez DPH) |
Popis
50BLV2.75 400VPUMPA black line 50BLV2.75 400V 0,75kW, kalové čerpadlo, oběžné kolo Vortex, průchodnost 35mm, kabel 8m